Чому вигідно будувати саме каркасний будинок?


Чому вигідно будувати саме каркасний будинок?

Прості але переконливі доводи

1. Каркасні будинки не виснажують довкілля.
• Основний матеріал каркасного будинку – деревина, що є відновлюваним ресурсом. Для каркасного будинку площею 120 м.кв. потрібно приблизно 20 м.куб. деревини, що становить приблизно 30 хвойних дерев віком 30-35 років. Служить каркас будинку щонайменше 100 років. Отже, за умови правильного лісового господарства майбутні покоління також матимуть з чого будувати житло.
• Для того, щоб збудувати будинок з бруса на тих самих 120 м.кв. потрібно 60 м.куб. деревини, або 90 дерев. Тепер можна помножити цю цифру на кількість будинків що будується щорічно і ми отримаємо катастрофічний результат.
• Говорити про екологічність будинків з цегли чи блоків взагалі не варто. По-перше – основні матеріали для таких будинків випускаються в промислових масштабах, а промисловість ще ніколи не була дружньою до довкілля. По-друге – сировина для виробництва будматеріалів не є відновлюваною. Жоден кар’єр сам по собі ніколи не відновиться, по всьому світу є безліч виснажених та закинутих кар’єрів. По-третє – такі будинки, є абсолютно не енергоощадні без додаткового утеплення.

2. Швидке зведення і відносно низька собівартість.
• Усі елементи каркасу та більшість елементів оздоблення заготовлюються на виробництві, що суттєво зменшує час проведення робіт на об’єкті.
• При будівництві каркасного будинку не використовується габаритна техніка, яка є дорогою в експлуатації. Роботи виконують всього 4 кваліфікованих працівники. Це все і дає значну економію коштів у порівнянні з іншими методами будівництва.

3. Мала ймовірність пошкодження будинку внаслідок конструктивних помилок чи рухів ґрунту.
• Важкі кам’яні будинки можуть давати нерівномірну осадку і сильно залежать від породи ґрунту та конструктиву, що чинить супротив.
• Велика вага кам’яних будинків може спричинити їх руйнування у випадку конструктивних помилок.
• Низька вага каркасних будинків разом з дуже жорсткими вузлами конструкцій (розкоси, поперечки, плити OSB) дозволяє зводити об’єкти, що практично не підлягають руйнації.
• Історія не пам’ятає жодного випадку обвалу каркасного будинку, проте важкі будівлі, з різних причин падають досить часто, що призводить до трагічних наслідків.

4. Всесезонність будівництва, і оздоблення об’єктів.
• Технологія каркасного будфвництва дозволяють швидко і якісно зводити об’єкти навіть взимку, починаючи від монтажу фундаменту, закінчуючи оздобленням.
• Кожен елемент конструкції проходить усі стадії обробки (торцювання, антисептикування, нарізання, шліфування, фарбування, скручування) прямо на нашому виробництві. На об’єкт приїжджають готові до монтажу елементи і конструкції.

5. Легкість конструкцій не потребує масивного фундаменту.
• Частиною технології каркасного будівництва є фундамент на гвинтових палях. Такий вид фундаменту є більш ніж достатнім для каркасних будинків і відповідає усім вимогам. Крім того, це дозволяє влаштовувати фундамент навіть взимку. Сучасний фундамент на гвинтових палях не тільки міцний і надійний, але й довговічний.

6. Каркасний будинок – енергоефективний.
• Взимку, каркасний будинок дуже легко нагріти до комфортної температури, оскільки він має високу теплоємкість стін і перекриття та високий рівень теплового захисту.
• В основі усіх світових практик з будівництва енергоощадних та енергопасивних будинків лежить каркасна технологія будівництва. Нюанси можуть бути лише в способі та матеріалі утеплення.

7. Пожежостійкість.
• Усі дерев’яні елементи каркасного будинку проходять спеціальну обробку пожежозахистними препаратами, це дасть додатковий час для евакуації під час пожежі.
• На відміну від будинків з бруса, в каркасному будинку дерев’яним може бути лише каркас. Зараз на ринку існує безліч негорючих матеріалів для зовнішнього та внутрішнього оздоблення.

8. Будинок, що дихає.
• Правильні конструкції каркасних будинків за технологією, з використанням гідро і пароізоляції, матеріалів зовнішньої обшивки і відповідного типу утеплення (мінеральна вата, базальтова вата, тощо) дозволяють створювати паронепроникні стіни, що дає ефект “будинку, що дихає”. Дихаючі стіни видаляють надлишкові вологу з будинку без провітрювання і тепловтрат, що створює комфортний мікроклімат.


Advertisements