Модульне будівництво


Модульне будівництво


%d1%81%d1%85%d0%b5%d0%bc%d0%b8-%d0%bc%d0%be%d0%b4%d1%83%d0%bb%d1%96%d0%b2-%d0%b5%d0%bf%d1%96%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0-green


На превеликий жаль, в Україні як і по всіх країнах СНГ спостерігається така тенденція, як «будівництво на майбутнє» – будуємо як найбільший будинок на всі можливі грошові запаси і в кінцевому результаті блукаємо по величезних недобудовах, оскільки більшість відсотків власників не задумуються на початку стадії розробки проекту про внутрішні роботи та не враховують їх у бюджет!

Друга тенденція полягає в тому що певна частина будує тимчасову будівлю в надії на кращі часи, щоб потім побудувати будинок ще раз, тільки більшого розміру і також не надає потрібну увага при розробці проекту, в наслідок чого ми отримуємо тимчасові халупи. Та як життя показує, такі забудови стають основними та не перебудовуються в подальшому, як це планувалось на початку.

Вихід з таких ситуацій існує!!! Це модульне будівництво – саме на цьому і спеціалізується наша компанія «Дискант». Даний варіант будівництва дозволяє розсудливо оцінити свої фінансові можливості,скільки концепт такого будівництва полягає у поетапному збільшенні площі будинку шляхом додавання додаткових модулів до основного у будь-який час. Такий метод зведення був в перше запропонований гавайським архітектором Аза Саммерс ще у 1978. Принадність модульних будинків в тому, що це будівлі збірні з секцій заводського виготовлення, характеризуються підвищеною точністю усіх деталей,і саме це дозволяє значно скоротити терміни та вартість.


Advertisements